Polecane wydarzenia

A A A
drukujKrok VII: Dlaczego warto?


Poznaj 8 ważnych powodów, dla których warto skorzystać z naszego programu!

 

Twoja inwestycja to Twój prestiż. Pomyśl, jak wzrośnie Twój autorytet, jeśli uda Ci się zrealizować projekt! Wiesz przecież, że pomysły ma wielu, a tylko nieliczni decydują się na ich zrealizowanie. Podejmując wyzwanie, dołączysz do najlepszych!

 

 

Dzięki RPO ułatwisz życie sobie i innym. Zastanawiałeś się, jaki wpływ na otoczenie mogą mieć podjęte przez Ciebie decyzje? Inwestując w drogę, usprawnisz podróż tysiącom kierowców – może jesteś jednym z nich? Kupując sprzęt medyczny – pomożesz setkom pacjentów – i Tobie zdarza się chorować. Remontując halę sportową – sprawisz prezent także Twoim dzieciom. Nie zapomnij  o tym!

 

 

Inwestując w siebie, inwestujesz w region! Myślisz lokalnie? Pamiętaj, że Twoje działania mają wpływ na rozwój całej Lubelszczyzny. Każda nowa inwestycja to kolejny krok ku lepszej przyszłości regionu.

 

 

 

RPO zbliża do Europy! Wstydzisz się czasem za kiepski stan dróg czy niewystarczające wyposażenie polskich placówek zdrowia? A może przykro Ci, że Twoje dziecko nie ma takich możliwości edukacji jak w krajach Europy Zachodniej? Dzięki RPO to właśnie może się zmienić! Wystarczy tylko skorzystać z szansy…

 

 

A teraz najważniejsze:

 

Możesz dostać nawet do 85% wartości Twojego projektu. Oznacza to, że niektóre pomysły zrealizujesz mając tylko 15% potrzebnej sumy pieniędzy!

 

 

 

Dotacja jest bezzwrotna! To nie pożyczka. Nie musisz oddawać pieniędzy, które dostaniesz.

 

 

 

 

Ułatwiamy procedury! W porównaniu do lat ubiegłych: ograniczyliśmy liczbę instytucji wdrażających, zmniejszyliśmy ilość niezbędnej, skomplikowanej dokumentacji oraz skróciliśmy czas obiegu wniosku aplikacyjnego od złożenia do akceptacji.

 

 

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Potrzebujesz porady jaki projekt wybrać? Masz pytanie dotyczące procedur? A może masz już pomysł i chcesz go skonsultować? Pamiętaj, jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Nie wahaj się - czekamy na Ciebie!

 

 

Zobacz, ta oferta jest właśnie dla CIEBIE!

Twoja opinia
RPOWL na youtube