Polecane wydarzenia

A A A
drukuj04.09. - LUBLIN

Pierwsza sobota września w Lublinie zapowiada się naprawdę gorąco. Ostatni już festyn z cyklu " W eterze i w plenerze" startuje o godzinie 15:00 na Placu Zamkowym. Na mieszkańców Lublina czekają niesamowite atrakcje. Konkursy i zabawy dla dzieci pod hasłem "Fasolka" poprowadzi Pani Ewa Dados. Na starszych uczestników wspólnej zabawy z Radiem Lublin również czekają ciekawe konkursy. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zapewnia atrakcyjne nagrody dla odważnych uczestników konkursów tematycznie związanych z Unią Europejską. Zainteresowanych informacjami na temat możliwości uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich zapraszamy do odwiedzania naszych niebieskich namiotów - Punktów Informacyjnych. Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego chętnie podpowiedzą jak starać się o wsparcie z Unii Europejskiej.

Na scenie wystąpią miedzy innymi Marcin Różycki, Tomasz Korpanty oraz zespół LONDON. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie - DANZEL, którego koncert zakończy się pokazem sztucznych ogni.

Serdecznie zapraszamy!

W minioną sobotę tj. 4 września 2010 na lubelskim Placu Zamkowym odbył sie ostatni już festyn Radia Lublin z cyklu " W eterze i w plenerze" współorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Honorowy patronat objęli Prezydent Miasta Lublin Adam Wasilewski oraz Krzysztof Grabczuk Marszałek Województwa Lubelskiego. W zlokalizowanych obok sceny Punktach Informacyjnych konsultanci udzielali porad dotyczących możliwości uzyskania wsparcia z Unii Europejskiej.  Potencjali benficjenci głównie zainteresowani byli możliwościami pozyskania środków na otwarcie własnej działalności gospodarczej, bądź też na rozbudowę i rozwój prowadzonej już firmy. Dużym zainteresowaniem, w szczególności wśród najmłodszych uczestników festynu, cieszył się kącik rysunkowy, gdzie młodzi beneficjenci mogli pokazać z czym kojarzy się im Unia Europejska. Wszystkie prace zostały nagrodzone drobnymi upominkami.

 

 

 

 

 

 

Twoja opinia
RPOWL na youtube