Polecane wydarzenia

A A A
drukujKonkurs wiedzy o FE - relacja fotograficzna

Przedstawiamy relację fotograficzną z pierwszych konkursów wiedzy o Funduszach Europejskich, które odbyły się w szkołach gimnazjalnych województwa lubelskiego (zdjęcia dzięki uprzejmości Pedagogów odpowiedzialnych za konkurs).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Poniżej zdjęcia z Gimnazjum w Leopoldowie, Gimnazjum w Majdanie Sopockim Pierwszym, Gimnazjum w Moniatyczach, Gimnazjum w Tyszowcach, Gimnazjum w Wierzbicy, Gimnazjum w Sawinie, Gimnazjum w Zofiówce, Gimnazjum w Józefowie nad Wisłą oraz Gimnazjum w Strzyżewie.

Kolejne gimnazja, które przeprowadziły konkurs to placówki w Cycowie, Hrubieszowie, Dołhobyczowie, Uhrze, Łaszczówce, Biłgoraju, Czernicu, Zalesiu, Bobrownikach, Sobieszynie, Ulan Majoracie, Dzwoli, Serokomli, Sawinie.

Konkursy odbyły się już także w Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie, Gimnazjum nr 2 w Lubartowie, Gimnazjum nr 3 w Łukowie, Gimnazjum nr 1 w Chełmie, Gimnazjum w Rybczewicach, Gimnazjum Sportowym w Kraśniku, Gimnazjum w Kisielsku, Gimnazjum w Sielcu, Gimnazjum w Tarnogrodzie i Gimnazjum nr 7 w Zamościu.

Znamy już także laureatów z Gimnazjum nr 5 w Krasnymstawie, Gimnazjum w Rudej Hucie, Gimnazjum w Woli Osowińskiej, Gimnazjum w Rokitnie, Gimnazjum w Chrzanowie, Gimnazjum w Niedźwiadzie, Gimnazjum w Jabłonnie, Niepublicznego Gimnazjum Uzawodowionego w Tomaszowie Lubelskim, Gimnazjum Powiatowego w Biłgoraju, Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim i Gimnazjum w Stężycy.

Gimnazja, które także zechciały się z nami podzielić zdjęciami z przeprowadzonego konkursu i przekazania nagród laureatom, to placówki w Werbkowicach, Zwierzyńcu, Białce, Trawnikach, Biskupicach, Radawczyku Dużym, Kraśniku (Społeczne Gimnazjum i Gimnazjum nr 2), Krynce, Jedlance i Gołąbkach.

Kolejne zdjęcia otrzymaliśmy z Gimnazjum Rzemieślniczego w Białej Podlaskiej oraz Gimnazjum w Skorczycach, Stołpiu, Szewni Górnej, Gimnazjum nr 1 w Niedrzwicy Dużej, Gimnazjum nr 2 w Łukowie, Gimnazjum nr 2 w Zakręciu i Gimnazjum w Dereźni.

Konkurs przeprowadziło także Gimnazjum w Szyszkach, Gimnazjum specjalne nr 5 w Chełmie, Gimnazjum nr 12 w Lublinie oraz Gimnazjum w Łomazach.

Twoja opinia
RPOWL na youtube