Polecane wydarzenia

A A A
drukujAktualności

Wiosenne granie na GRYRPO.PL

30-03-2015

Wiosna w pełni, święta za pasem, a my z tej okazji przygotowaliśmy nowy "Wiosenny" etap gier i quizów o Unii Europejskiej i Regionalnym Programie Operacyjnym. Zapraszamy do świata wirtualnej rozrywki, gdzie bezpiecznie spędzając wolny czas można zobaczyć, jak zmieniło się nasze województwo dzięki środkom europejskim. Najzręczniejsi i najwięcej wiedzący o funduszach gracze otrzymają nagrody i upominki.


Internetowa platforma www.gryrpo.pl została uruchomiona w grudniu 2014 roku. Jej pomysłodawcą jest Urząd Marszałkowski w Lublinie. - Zależało nam na stworzeniu przyjaznej dla najmłodszych mieszkańców naszego województwa strony internetowej, dzięki której w prosty i lekki sposób mówimy o funduszach europejskich - zaznacza Marek Kowalski, zastępca dyrektora w Departamencie Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym.

 

 

To już siódmy etap gier. Konkurs wystartuje1 kwietnia i potrwa do 23 kwietnia do godz. 23.59.


Na graczy czeka 10 gier i quizów o tematyce unijnej, związanej z funduszami europejskimi i Regionalnym Programem Operacyjnym. Zasady są proste. Zagrać może każdy, bez względu na wiek. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.gryrpo.pl i wybrać właściwą kategorię wiekową (7-12, 13-18 oraz 19+). Po zakończeniu i rozstrzygnięciu konkursu, punkty zdobyte w tej rundzie zostaną zresetowane.


Nagrody główne otrzyma trzech najlepszych, najzręczniejszych i najwięcej wiedzących o funduszach unijnych graczy (w każdej grupie wiekowej). Wśród nagród są aparaty fotograficzne, konsole do gier, inteligentne zegarki,, opaski monitorujace aktywność, plecaki z niespodziankami i wiele innych. Dodatkowo przyznane zostaną upominki. Dotychczas nagrody i niespodzianki trafiły do 280 osób.


Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.gryrpo.pl, w zakładce: REGULAMIN.
Platforma gryrpo.pl posiada Certyfikat Bezpiecznej Strony BeSt, który gwarantuje, że jest ona przyjazna dla dzieci i młodzieży.

Utworzony: 30-03-2015 08:40Marta Jankowska.
wróć do aktualności »
Twoja opinia
RPOWL na youtube