Polecane wydarzenia

A A A
drukujSzkolenia i konferencje

Szkolenie „Zachowanie trwałości projektów współfinansowanych ze środków EFRR w ramach RPO WL" - III edycja

07-01-201523-01-2015 / Szkolenie

Data ostatniej modyfikacji: 02-02-2015

Status naboru: Zrealizowane

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Zachowanie trwałości projektów współfinansowanych z EFRR w ramach RPO WL" - III edycja. Jest ono adresowane do beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 od III do VIII Osi Priorytetowej.

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy na temat utrzymania trwałości projektu realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Zajęcia będą prowadzone w formie warsztatów, połączone z wykładami i analizą przypadków.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć to II kwartał 2015 r. Dwudniowe szkolenia odbywać się będą w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku i trwać będą 12 godzin (6 godzin/dzień). O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Termin ich nadsyłania upływa 23 stycznia 2015 r. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

UWAGA!

Szkolenie przeznaczone jest dla Beneficjentów, którzy otrzymali dofinansowanie na realizację projektu z RPO WL na lata 2007-2013. Prosimy o napisanie nazwy projektu w formularzu zgłoszeniowym w rubryce Uwagi. Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia wypełnione niekompletnie nie będą brane pod uwagę.

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu zostaną powiadomione drogą elektroniczną na adres e-mailowy wskazany w karcie zgłoszenia uczestnika.

Ankieta:

Zachęcamy do wypełnienia ankiety badającej potrzeby szkoleniowe. Ankietę znajdą Państwo w zakładce Szkolenia i konferencje. Odpowiedzi na pytania pozwolą przygotować ofertę szkoleń najbardziej odpowiadającą potrzebom osób zajmujących się realizacją projektów z Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013.


Osobą do kontaktu w sprawie szkoleń jest Pani Małgorzata Stojek, tel. (81) 44-16-761, e-mail: malgorzata.stojek@lubelskie.pl.


"Twój pomysł, europejskie pieniądze"
Szkolenie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Ostatnia modyfikacja przez — Paweł Florek.
wróć do szkoleń i konferencji »
Twoja opinia
RPOWL na youtube