Polecane wydarzenia

A A A
drukujSzkolenia i konferencje

Szkolenie "Podwykonawstwo w zamówieniach publicznych dla beneficjentów funduszy unijnych"

02-02-201516-02-2015 / Szkolenie

Data ostatniej modyfikacji: 02-02-2015

Status naboru: Zrealizowane

Departament Wdrażania EFRR w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego zaprasza do udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu pt. „Podwykonawstwo w zamówieniach publicznych".

Celem szkolenia jest szczegółowe omówienie regulacji prawnych dotyczących podwykonawstwa w zamówieniach publicznych, w szczególności przedstawienie obowiązkowych wymogów odnoszących się do umów na podwykonawstwo. Szkolenie będzie miało charakter warsztatowo-wykładowy i zostanie przeprowadzone w małych grupach. Planowany termin rozpoczęcia zajęć to II kwartał 2015 roku.

O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja trwa do 16 lutego 2015 roku. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

UWAGA!

Organizator nie pokrywa kosztów transportu na szkolenie oraz nie zapewnia noclegów dla uczestników.

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu zostaną powiadomione drogą elektroniczną na adres e-mailowy wskazany w karcie zgłoszenia uczestnika.

Ankieta:

Zachęcamy do wypełnienia ankiety badającej potrzeby szkoleniowe. Ankietę znajdą Państwo w zakładce Szkolenia i konferencje. Odpowiedzi na pytania pozwolą przygotować ofertę szkoleń najbardziej odpowiadającą potrzebom osób zajmujących się realizacją projektów z Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013.


Osobą do kontaktu w sprawie szkoleń jest Pani Małgorzata Stojek, tel. (81) 44-16-761, e-mail: malgorzata.stojek@lubelskie.pl.


"Twój pomysł, europejskie pieniądze"
Szkolenie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Ostatnia modyfikacja przez — Paweł Florek.
wróć do szkoleń i konferencji »
Twoja opinia
RPOWL na youtube