Polecane wydarzenia

A A A
drukujSzkolenia i konferencje

Szkolenie: „Prawo budowlane w projektach RPO WL” dla potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego (AKTUALIZACJA)

19-03-201531-03-2015 / Szkolenie

Data ostatniej modyfikacji: 26-03-2015

Status naboru: Zrealizowane

Departament Wdrażania EFRR zaprasza do udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu pt. „Prawo budowlane w projektach RPO WL".

AKTUALIZACJA! Ze wzgledu brak wolnych miejsc rekrutacja na szkolenie została zamknięta 26 marca 2015 roku. Dziękujemy za zainteresowanie i przesłane zgłoszenia.

Nowelizacja ustawy Prawo budowlane wprowadzi dużo istotnych zmian mających wpływ na prawidłowość prowadzenia procesu budowlanego. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z aktualnymi regulacjami prawnymi oraz praktycznymi aspektami dotyczącymi prawa budowalnego. Przedmiotem szkolenia będzie także analiza przepisów budzących największe trudności interpretacyjne.

Szkolenia będą przeprowadzone w małych grupach i będą miały charakter warsztatowo-wykładowy.

O uczestnictwie w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutacja trwa do 31 marca 2015 roku. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

UWAGA!

  1. Zgłoszenia wypełnione niekompletnie nie będą brane pod uwagę,
  2. Organizator nie pokrywa kosztów transportu na szkolenie oraz nie zapewnia noclegów dla uczestników.

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu zostaną powiadomione drogą elektroniczną na adres e-mailowy wskazany w karcie zgłoszenia uczestnika lub listownie o jego dokładnym terminie i miejscu. Planowany termin rozpoczęcia zajęć to drugi kwartał 2015 r.

Ankieta:

Zachęcamy do wypełnienia ankiety badającej potrzeby szkoleniowe. Ankietę znajdą Państwo w zakładce Szkolenia i konferencje. Odpowiedzi na pytania pozwolą przygotować ofertę szkoleń najbardziej odpowiadającą potrzebom osób zajmujących się realizacją projektów z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.


Osobą do kontaktu w sprawie szkoleń jest Pani Małgorzata Stojek, tel. (81) 44-16-761, e-mail: malgorzata.stojek@lubelskie.pl.


"Twój pomysł, europejskie pieniądze"
Szkolenie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Ostatnia modyfikacja przez — Paweł Florek.
wróć do szkoleń i konferencji »
Twoja opinia
RPOWL na youtube